Rejestr Ministerstwa Spraw Wewnętrznych działalności regulowanej

z zakresu usług detektywistycznych

pod numerem RD-51/2018

 

AIS Group Sp. z o.o.

ul. Złota 61 lok. 100

00-819 Warszawa

Kontakt z nami

 tel.  +48 797 552525                                          

 

kontakt@detektyw-group.pl

 

 

Publikacje Informatora Detektyw Group

03 grudnia 2018
Warto zastanowić się, w jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć swoją organizację, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia sytuacji kryzysowych, mogących niekiedy doprowadzić do upadku działalności. Zagrożenia dla prowadzących działalność gospodarczą Każde przedsiębiorstwo jest
19 czerwca 2018
  Część 1   Nasza Agencja ukierunkowana jest na program bezpiecznego biznesu dla firm i nie unikniemy zderzenia się z pytaniami o działanie CBA. Czy działają dobrze, czy szkodzą polskiemu biznesowi. Rozbierzemy
detektyw-group.pl

Informator  

 

Osobowe Źródło Informacji 

 

według nazewnictwa służb Osobowe Źródło Informacji (OZI), które przekazuje informacje chcąc zachować anonimowość. Robi to w sposób ciągły lub sporadyczny. Wymagane jest podpisanie zobowiązania do współpracy .

 

Na powyższej stronie nie będziemy wymagać zobowiązania do przekazywania informacji. Twórcy artykułów są co prawda anonimowi, lecz nie jest to wymóg. 

 

Zapraszamy do przekazywania artykułów, osoby które będą chciały umieścić tu swoje treści, będą traktowane jak zespół Agencji. Zachęcamy też do przekazywania wszystkich informacji, które uważacie za istotne lub możliwe do wykorzystania przez Detektyw Group.

 

Artykuły, które mają być opublikowane podlegają  cenzurze. Nie umieszczamy treści które, mogą pomawiać osoby trzecie lub je obrażać.

 

z poważanie

 

redakcja Informatora Detektyw Group

INFORMATOR

ZOBACZ

Detektyw Group